Maltepe İngilizce Kursu

Maltepe İngilizce Kursu

İstanbul’un nezih semtlerinden olan Maltepe’de artık yabancı dil bilmeyen kalmayacak. Yabancı dil eğitimi alarak kariyerinizi en iyi yere taşıyabilir hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Eskiden yabancı dil öğrenmek o kadar hayaldi ki insanlar İngilizce dili, Almanca dili, İspanyolca dili, Rusça dili, Fransızca dili ve daha bir çok yabancı dili konuşan insanlara hayranlıkla bakılırdı. Bulunduğumuz dönemde Maltepe İngilizce kursu olmak üzere bir çok dilde en iyi hizmeti sunmaktayız.

Maltepe İngilizce Kursu’muz Marmaray Süreyya Plajı durağına 6 dk yürüme mesafesi olup Maltepe Merkez Camisinin hemen karşısındadır. Maltepe dil kursu fiyatlarımızı öğrenmek için whatsapp üzerinden yazabilir ya da direk arayabilirsiniz.

Maltepe’de en iyi dil eğitimi almayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Maltepe Kısa Tarihçe

Maltepe’nin tarihi Bizans İmparatorluğu‘na kadar takip edilebilir. O devirlerde adının Bryas veya Latince adıyla Urias olduğu söylenir. Diğer bir bilgiye göre ise Bizanslıların tarihinde buranın adı Pelekanondur. Bryas adının tarihçiler tarafından Küçükyalı’da eski Akduman Pınarı yakınlarında bulunan Bryas Sarayı harabelerinden aldığı belirtilmekte ise de buna ilişkin kesin kanıt yoktur. Bugünkü Maltepe ilçesinin temelleri ise 16. yüzyılda atılmıştır. Belediyenin logosunda kullanılan figür, bir zamanlar denizin içerisinde olan fakat denizin doldurulması ile günümüzde karada bulunan Bakireler Anıtı‘ndan esinlenerek tasarlanmıştır.

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Maltepe

NGLS YABANCI DİL DÜNYASI

Ngls Yabancı Dil Dünyası olarak online İngilizce kursu, online Almanca kursu, online İspanyolca kursu, online Fransızca kursu vermekteyiz. Ayrıca kurumsal yabancı dil kursu olarak küçük ölçekli ve büyük ölçekli şirketlere de hizmet sunmaktayız.

Öğrencilerimize birebir İngilizce kursu, birebir Almanca kursu, Maltepe İngilizce grup kursu, Maltepe Yabancı dil yaz kursu çalışmalarımız süreklilik kazanarak devam etmektedir.

YABANCI DİL SINAVLARINA HAZIRLIYORUZ.

Maltepe YDS sınav hazırlık, Maltepe IELTS SINAV hazırlık, Maltepe TeLC Sınav hazırlık, GOETHE sınav hazırlığı başta olmak üzere sizlere en kaliteli eğitimi vermekteyiz.