Maltepe İngilizce Kursu

Maltepe İngilizce Kursu

İstanbul’un nezih semtlerinden olan Maltepe’de artık yabancı dil bilmeyen kalmayacak. Yabancı dil eğitimi alarak kariyerinizi en iyi yere taşıyabilir hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Eskiden yabancı dil öğrenmek o kadar hayaldi ki insanlar İngilizce dili, Almanca dili, İspanyolca dili, Rusça dili, Fransızca dili ve daha bir çok yabancı dili konuşan insanlara hayranlıkla bakılırdı. Bulunduğumuz dönemde Maltepe İngilizce kursu olmak üzere bir çok dilde en iyi hizmeti sunmaktayız.


İNGİLİZCE’NİZİ TEST EDİN

https://yabancidildunyasi.com/fill-in-the-blanks-with-amisare-test-time-am-is-are-test-ingilizce-quiz-ingilizce-test-maltepe-ingilizce-kursu-maltepe-almanca-kursu-kadikoy-ingilizce-kursu-goztepe-ingilizce-kursu/


Maltepe İngilizce Kursu’muz Marmaray Süreyya Plajı durağına 6 dk yürüme mesafesi olup Maltepe Merkez Camisinin hemen karşısındadır. Maltepe dil kursu fiyatlarımızı öğrenmek için whatsapp üzerinden yazabilir ya da direk arayabilirsiniz.

Maltepe’de en iyi dil eğitimi almayı düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Maltepe Kısa Tarihçe

Maltepe’nin tarihi Bizans İmparatorluğu‘na kadar takip edilebilir. O devirlerde adının Bryas veya Latince adıyla Urias olduğu söylenir. Diğer bir bilgiye göre ise Bizanslıların tarihinde buranın adı Pelekanondur. Bryas adının tarihçiler tarafından Küçükyalı’da eski Akduman Pınarı yakınlarında bulunan Bryas Sarayı harabelerinden aldığı belirtilmekte ise de buna ilişkin kesin kanıt yoktur. Bugünkü Maltepe ilçesinin temelleri ise 16. yüzyılda atılmıştır. Belediyenin logosunda kullanılan figür, bir zamanlar denizin içerisinde olan fakat denizin doldurulması ile günümüzde karada bulunan Bakireler Anıtı‘ndan esinlenerek tasarlanmıştır.

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Maltepe

NGLS YABANCI DİL DÜNYASI

Ngls Yabancı Dil Dünyası olarak online İngilizce kursu, online Almanca kursu, online İspanyolca kursu, online Fransızca kursu vermekteyiz. Ayrıca kurumsal yabancı dil kursu olarak küçük ölçekli ve büyük ölçekli şirketlere de hizmet sunmaktayız.

Öğrencilerimize birebir İngilizce kursu, birebir Almanca kursu, Maltepe İngilizce grup kursu, Maltepe Yabancı dil yaz kursu çalışmalarımız süreklilik kazanarak devam etmektedir.

YABANCI DİL SINAVLARINA HAZIRLIYORUZ.

Maltepe YDS sınav hazırlık, Maltepe IELTS SINAV hazırlık, Maltepe TeLC Sınav hazırlık, GOETHE sınav hazırlığı başta olmak üzere sizlere en kaliteli eğitimi vermekteyiz.


İstanbul Maltepe ve Avcılar ilçesi’nde bulunan Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu’muz;

Maltepe Fransızca Kursu, Avcılar Fransızca Kursu, Antakya Fransızca Kursu, Maltepe Fransızca Kursu, Antakya Fransızca Kursu, Avcılar Fransızca Kursu, Maltepe Fransızca dil kursu, Avcılar Fransızca dil kursu, Maltepe Rusça Kursu, Avcılar Rusça Kursu, Maltepe Almanca kursu, Avcılar Almanca kursu, Yds’ye Hazırlık, Maltepe grup dersleri, Avcılar grup dersleri, izmir ingilizce kursu- aydın ingilizce kursu-antalya ingilizce kursu-başakşehir turkish course, üsküdar ingilizce kursu,  istanbul turkish course, maltepe ingilizce grup dersleri-pendik ingilizce grup dersleri, amasya ingilizce kursu, turhal ingilizce kursu, tokat ingilizce kursu, avcılar ingilizce kursu, antakya ingilizce kursu, antakya dil kursu, antakya almanca kursu, antakya rusça kursu, yds hazırlık antakya, online ingilizce, online almanca kursu, online yabancı dil eğitimi, online ispanyolca, Maltepe dil kurslarının hepsinde eğitim hizmeti vermekteyiz. Ayrıca okulumuz Ielts sınav kayıt merkezi olmaktadır.

 

Avcılar‘da yabancı dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için merkezde olan kurumumuza gelip hem detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Avcılar İngilizce kursu, Avcılar Fransızca kursu, Avcılar Turkish Course, Avcılar Rusça Kursu, Avcılar Arapça kursu, Avcılar yabancı dil sınavlarına hazırlık, Avcılar Yds Hazırlık, Avcılar Ielts hazırlık-Avcılar Ydt Hazırlık başta olmak üzere tüm yabancı dillerde eğitim vermekteyiz.

Antakya‘da yabancı dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için merkezde olan kurumumuza gelip hem detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Antakya İngilizce kursu, Antakya Fransızca kursu, Antakya Turkish Course, Antakya Rusça Kursu, Antakya Arapça kursu, Antakya yabancı dil sınavlarına hazırlık, Antakya Yds Hazırlık, Antakya Ielts hazırlık-Antakya Ydt Hazırlık başta olmak üzere tüm yabancı dillerde eğitim vermekteyiz.

Goethe Enstitüsü Sınavı başta olmak üzere, YDSYKSIELTSYÖKDİLTOEFLTOEICPROFIENCYPTEGMATSAT, YÖS ve birçok sınava hazırlamaktadır.