NGLS YABANCI DİL DÜNYASI!

Ngls Yabancı Dil Dünyası, 2015’te temelleri atılmış ve 2019’da İstanbul’un Maltepe İlçesi’nde resmen faaliyete geçmiştir. 11 yabancı dilde eğitim veren okulumuz faaliyete başladığından beri çok hızlı bir şekilde büyüme sağlayıp adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Misyonumuz

Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu olarak, yıllardır süregelen gramer eğitiminden farklı olup ağırlıklı olarak öğrencimizi hem gramer konusunda hem de iletişim konusunda geliştirmektir. Öğrenciler maalesef sadece gramer bazlı eğitim gördüğü için konuşmaya gelince bir çekingenlik oluyor ve İngilizce’yi konuşamama fobisi oluşuyor.

Amacımız bu fobileri yabancı hocalarla yıkmaktır.

Uzman hocalarımız; kendi alanında uzman ve kendini iyi yetiştirmiş ve yeniliğe açık hocalarımızdır. Başlangıç seviyesi için yerli diğer seviyeler için yabancı hocalarımız ders vermektedir.

Ngls Yabancı Dil Dünyası; Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve Kurumsal Eğitim Hizmeti gibi öğrenci gelişimini destekleyen, uluslararası standartlarını elde etmiş dil okulu kurumu ve global bir marka haline dönüşmüştür.

Yabancı Dil Eğitimlerimiz: Genel İngilizce dahil sınavlara yönelik de eğitim programları vardır.

Uluslararası geçerliliği bulunan TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, GRE, SAT, FCE, CAE, CPE, BEC, BULATS ve Yurtiçi yapılan YDS, YKS-DİL (YDT) ve Proficiency gibi sınavlara yönelik kurs programları bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Devamlı yenilenen ve teknoloji çağının hızla değişim gösterdiği alanlarda uyum sağlayıp Türkiye başta olmak üzere diğer ülkelerde de şubeler açmak ve erişimi global hale getirmektir.

Herkesi dil okulumuza bekleriz.

 

Ngls Yabancı Dil Dünyası İstanbul Maltepe İngilizce Özel Ders – Armut

2 thoughts on “NGLS YABANCI DİL DÜNYASI!

Bir yanıt yazın