Bu yaz İngilizce öğrenmeyen kalmasın!

BU YAZ İNGİLİZCE BİLMEYEN KALMASIN!

İstanbul Maltepe’de bulunan ve yabancı dil konusunda en iyi hocalarla ve metodlarla sizlere en kaliteli eğitimi sunan Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu bu yaz tatilinde de Maltepe İngilizce Kursu olarak sizlerin hizmetinizde olacaktır.

İngilizce dilini anlayarak konuşmanın en hızlı yolu kurslardır. Bu kursların yanısıra dil öğrenmenin en hızlı şekilde gerçekleştiği eğitim ortamı yaz kurslarıdır. Öğrencilerimizin eğitim ve öğretim dönemine ara verdiklerinden itibaren onların gelişimi açısından yabancı dil yaz kursları faaliyete geçmektedir. Yabancı dil öğrenmek sadece okula destek olmadığı gibi

farklı kültürleri ve farklı dilde araştırmaları da beraberinde getirip iyi bir kariyere sahip olmanızı sağlar.

Eskiden insanlar yabancı dil öğrenmenin lüks olduğunu düşünseler de bulunduğumuz teknoloji çağında artık bu durum zorunlu olmaktadır. Şirketler eleman alımı yaparken sadece İngilizce bilenleri de yeterli görmemeye başladı. Kariyerinizi ciddi anlamda iyi yerlere taşımak istiyorsanız Maltepe İngilizce Kursu’muz olan Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu’muza bekleriz.

Öğrencilerimize Maltepe İngilizce yaz kurslarımızda görmekten mutluluk duyarız.


İstanbul Maltepe’de bulunan Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu’muz Maltepe İngilizce Yaz Kursu, Antakya İngilizce Kursu, Antakya İngilizce, Maltepe dil kurslarının hepsinde eğitim hizmeti vermekteyiz. Goethe Enstitüsü Sınavı başta olmak; üzere, YDSYKSIELTSYÖKDİLTOEFLTOEICPROFIENCYPTEGMATSAT, YÖS ve birçok sınava hazırlamaktadır.

Bir yanıt yazın