Londra’ da Dil Eğitimi

NGLS YABANCI DİL DÜNYASI – LEA LONDON YURTDIŞI EĞİTİMİ

Ngls Yabancı Dil Dünyası Okul‘u olarak Lea London ile sizin kariyerinizi en iyi seviyeye çıkarmak için anlaştık.

Eğitimin en iyi adresi olan Lea London Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firması yaklaşık 10 yıllık bir eğitim sektörü tecrübesinin ardından Londra’da 2019 yılında kurulmuştur.

Firma öğrencilere hizmet verirken, kişiye özel/kuruma özel eğitim programı hazırlama stratejisini en önemli ilkesi haline getirmiştir.

Lea London, İngiltere merkezli ve bir çok ülkede de eğitim imkanlı bir firma olduğu için öğrencilerle birebir ilgilenmek, herhangi bir aksaklıkta en kısa sürede destek vermek şirket için son derece önemlidir. Okullarını ve eğitim programlarını yerinde ziyaret ederek, her öğrenciye özel program hazırlama ilkesine uyarak kaliteli eğitim süreciyle devam etmektelerdir.

Ngls Yabancı Dil Dünyası ile yurtdışı eğitim anlaşmamızı yapmış bulunmaktayız. Yurtdışı eğitimle ilgili bilgi almak ya da yurtdışı eğitiminiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • İrlanda’da dil eğitimi alırken part-time çalışabilirsiniz
  • CELTA Eğitim Belgesi ile İngilizce Öğretmeni olabilirsiniz
  • Amerika’da English+ Fashion Eğitimi alabilirsiniz
  • Yaz okulu programlarımızı keşfedin
  • İş İngilizcesi eğitimi ile kariyerinizde bir adım öne çıkabilirsiniz

Birleşik Krallık, İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’dan oluşmaktadır.

Dil eğitimi alırken, o dilin anadil olarak konuşulduğu ülkede eğitim almak öğrenci için en büyük avantajlardan biridir. Bu anlamda lokasyon ve eğitim kalitesi açısından dil eğitimi için İngiltere en popular ülkelerden biridir.

Eğitimlerimizin en çok tercih edileni Genel İngilizce Eğitimi’dir. Buna ek olarak, yaz okullarımız, aile programlarımız, iş ingilizcesi eğitimlerimiz ve sınavlara yönelik İelts hazırlık eğitimlerimizi sıralayabiliriz.

Dil eğitimlerimizi planlarken, öğrencilerimizin yaşı, dil seviyesi, ilgi alanı, bütçesi ve bunun gibi pek çok kıstası göz önüne alarak en kaliteli okullarda eğitim almalarını sağlıyoruz. Ngls Yabancı Dil Dünyası olarak anlaşmalı olduğumuz bütün okullarımız British Council onaylıdır Öğrencilerimize eğitimlerinin sonunda uluslararası geçerliliği olan dil eğitimi sertifikası verilmektedir.

2 thoughts on “Londra’ da Dil Eğitimi

Bir yanıt yazın