Kaliteli Eğitim Başarılı Sonuçlar

Ngls Yabancı Dil Dünyası olarak Maltepe’de bulunan İngilizce Kursumuz sizler için her seviyeye eğitim vermektedir. Bütün yabancı dillerde hizmet verip başlangıçta seviye belirleme sınavı yapılmaktadır. Maltepe İngilizce Kursu olarak öğrencilerimiz için hazırlamış olduğumuz doğru metodlarla sizlere en kaliteli eğitim hizmeti sunmaktayız. Birebir ve grup eğitimlerimiz de bulunmaktadır.

 

Maltepe İngilizce dil kursu olarak öğrencilerimizle bir çok yol katetmiş bulunmaktayız. Eğitmenlerimizin yerli ve yabancı oluşunun verdiği ayrıcalıkla birçok başarıya imza atmış bulunmaktayız.

Ayrıca Maltepe Almanca dil kursu olarak da eğitimlerimiz son hızla devam ediyor.
Bu aralar gündemde olan Alman Göç Yasası ile Almanca dil kurslarına talep artmış bulunmakta. Bunu da fırsat olarak değerlendirebilir iş hayatınızda daha iyi başarılar elde edebilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz özel kampanyalarımızdan faydalanın.

İstanbul Maltepe’de bulunan Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu’muz Maltepe İngilizce Kursu, Maltepe İspanyolca Kursu, Maltepe Fransızca Kursu, Maltepe Rusça Kursu, Maltepe Almanca kursu, Maltepe dil kurslarının hepsinde eğitim hizmeti vermekteyiz. Goethe Enstitüsü Sınavı başta olmak üzere, YDS, YKS, IELTS, YÖKDİL, TOEFL, TOEIC, PROFIENCY, PTE, GMAT, SAT, YÖS ve birçok sınava hazırlamaktadır.

Ngls Yabancı Dil Dünyası

Bir yanıt yazın