Ngls Yabancı Dil Dünyası 2.Şubesi Artık Antakya’da

NGLS YABANCI DİL DÜNYASI ARTIK ANTAKYA’DA

Ngls Yabancı Dil Dünyası, 2015’te temelleri atılmış ve 2019’da İstanbul’un Maltepe İlçesi’nde resmen faaliyete geçmiştir. Tüm yabancı dillerde eğitim veren okulumuz faaliyete başladığından beri çok hızlı bir şekilde büyüme sağlayıp adından söz ettirmeyi başarmıştır. Kullandığımız metodlar ve eğitim sistemimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi bizleri şubeleştirmeye ve Türkiye geneli yayılmaya sevk etmiştir.

Yeni öğrenmenin en büyük avantajlarından biri olan kültürler arası etkileşimlerin ve bize kattığı farklılıklardır.
Eğitime kapalı olan ülkelerin kalkınamadığı kısa sürelerde devletlerin yok oluşları eğitimsizliklerden gelmektedir. İster Antakya İngilizce kursu isterse tüm diğer yabancı kurslarda eğitim verip başta ilçemizde olmak üzere tüm illere yayılıp milletimize olabildiğince yabancı dili sevdirmek ve farklı kültürlerle tanıştırmak en büyük hedeflerimizden biri.

Antakya’da açmış olduğumuz 2.şubemizle başta İngilizce olmak üzere tüm yabancı dillerde aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Antakya’da yabancı dil bilmeyen kalmasın diye İstanbul Maltepe’de dil okulumuzda uyguladığımız başarılı metodları aynı şekilde uygulayarak en iyi şekilde hizmetimizi vereceğiz.

 

Misyonumuz

Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu Hatay Şubesi olarak, yıllardır süregelen gramer eğitiminden farklı olup ağırlıklı olarak öğrencimizi hem gramer konusunda hem de konuşma konusunda ileri seviyeye taşımaktır. Dil eğitiminde genel olarak sadece gramer bazlı eğitim gördüğü için konuşmaya gelince bir çekingenlik oluyor ve yabancı dile karşı fobi gelişiyor..

Amacımız bu fobileri yerli ve yabancı hocalarla yıkmaktır.

Uzman hocalarımız; kendi alanında uzman ve kendini yabancı dil alanında en iyi şekilde yetiştirmiş ve yeniliğe açık hocalarımızdır. Seviyelere göre hoca planlaması oluşturup öğrencimizin en iyi şekilde gelişmesini hedefliyoruz.

Ngls Yabancı Dil DünyasıYurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve Kurumsal Eğitim Hizmeti gibi öğrenci gelişimini destekleyen, uluslararası standartlarını elde etmiş dil okulu kurumu ve global bir marka haline dönüşmüştür.

Yabancı Dil Eğitimlerimiz: Genel İngilizce dahil sınavlara yönelik de eğitim programları vardır.

Uluslararası geçerliliği bulunan TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, GRE, SAT, FCE, CAE, CPE, BEC, BULATS ve Yurtiçi yapılan YDS, YKS-DİL (YDT) ve Proficiency gibi sınavlara yönelik kurs programları bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Devamlı yenilenen ve teknoloji çağının hızla değişim gösterdiği alanlarda uyum sağlayıp Türkiye başta olmak üzere diğer ülkelerde de şubeler açmak ve erişimi global hale getirmektir.

Herkesi dil okulumuza bekleriz.


Antakya İngilizce Kursu, Antakya İngilizce, Antakya Dil Kursu, Antakya Dil Okulu, Antakya Almanca Kursu, Hatay Dil Kursu, Hatay İngilizce Kursu, Hatay Fransızca Kursu, Hatay İspanyolca Kursu, En Uygun Dil Kursu, En Kaliteli İngilizce Kursu Antakya.

Samandağ İngilizce Kursu, Samandağ Dil Kursu, Samandağ Almanca Kursu, Serinyol İngilizce Kursu, Serinyol Almanca Kursu, İngilizce Kursu Antakya, İngilizce Antakya, Antakya Arapça Kursu, Antakya Türkçe Kursu, Maltepe İngilizce Kursu, Maltepe İngilizce, Maltepe Almanca Kursu, Kadıköy İngilizce, Kadıköy İngilizce Kursu.

Pendik İngilizce Kursu, Pendik İngilizce, Pendik Almanca Kursu, Pendik Türkçe Kursu, Pendik Fransızca Kursu, Kartal İngilizce Kursu, Kartal Almanca Kursu, Kartal Rusça Kursu, Kadıköy Rusça Kursu, Kadıköy Türkçe Kursu, Üsküdar Türkçe Kursu, Türkçe Kursu Üsküdar, Fatih Türkçe Kursu, Beşiktaş İngilizce Kursu, Mecidiyeköy İngilizce Kursu, Şişli İngilizce Kursu.

Antakya Merkez İngilizce Kursu, Antakya Çocuk İngilizcesi, Antakya Türkçe Kursu, Antakya çocuklar için İngilizce, Antakya yds kursu, Antakya toefl kursu, Antakya yökdil kursu, Yds kursu Antakya, toefl kursu Antakya, Antakya İngilizce, Maltepe İngilizce Kursu, Maltepe Almanca Kursu, Maltepe İspanyolca Kursu, Maltepe Fransızca Kursu, Serinyol İngilizce Kursu, Serinyol Almanca Kursu, Samandağ İngilizce Kursu, Samandağ Almanca Kursu, Samandağ Yabancı Dil Kursu, Samandağ Dil Okulu, Sümerler İngilizce Kursu, Sümerler Dil Okulu, Sümerler Almanca Kursu, Sümerler Dil Kursu.

 Bir yanıt yazın