ALMANYA HEMŞİRELER İÇİN ÜCRETSİZ PROGRAM BAŞLATTI

ALMANYA HEMŞİRELER İÇİN ÜCRETSİZ PROGRAM BAŞLATTI

Bizde odak noktası insandır. İnsanların göç ederek Almanya’da yeni fırsatlar elde etmelerini destekliyoruz. Yabancı bir hemşirelik uzmanı olarak Almanya’da çalışmak size mükemmel bir gelecek vaat ediyor.
Hizmetimiz ücretsizdir!

Yurtdışında, hatta belki Almanya’da umutlar mı arıyorsunuz?
Hemşire, ebe, doktor ve/veya tıbbi-teknik asistan mısınız?
O zaman doğru yere geldiniz.

Sizi doğru işverenlerle buluşturuyoruz. Almanya’da günlük çalışmanın sizin için hangi büyük zorlukları gerektirdiğini ve optimum hazırlık ve sürdürülebilir entegrasyon ile birlikte bu zorlukları nasıl aşabileceğimizi tam olarak biliyoruz.
Almanya’da tıp uzmanlarının eksikliği had safhada.

Burada devreye giriyorsunuz çünkü RecruitMed’in amacı, sürdürülebilir ve bütünsel göç ve yabancı profesyonellerin entegrasyonu yoluyla Alman sağlık sistemi için çözüm konseptlerini uygulamaktır. Sizin gibi iş arayanları Almanya’da tavsiye, destek ve iş bulma konusunda destekliyoruz.
Hizmetimiz sizin için ücretsizdir!

Kariyer beklentileri & Bakım Alanı

Sağlık uzmanları için ileri eğitim ve kariyer gelişimi için çok sayıda fırsat vardır. İşverenler ayrıca devlet tarafından tanınan ileri eğitim ve öğretim önlemlerini de desteklemektedir.

En son donanıma sahip sürdürülebilir işyerleri

Alman sağlık tesisleri genel olarak hem teknik hem de maddi olarak çok iyi donanımlıdır. Ayrıca Almanya’da vasıflı işçiler için güvenli işler sunuyorlar çünkü bakıma muhtaç insanların sayısı sürekli artıyor ve bakım personeline olan talep artıyor.

Ücretler ve diğer menfaatler

Hemşirelik uzmanlarının maaşı ayda yaklaşık 2.800 €’dur (brüt) ve mesleki deneyime bağlı olarak artar. Aylık gelire ek olarak, işverenler aşağıdakiler gibi birçok ek avantaj sunar: Örneğin ikramiyeler, tatil ücreti ve/veya Noel ikramiyeleri. Aslında, Almanya’da sağlık, emeklilik veya işsizlik sigortası gibi çok sayıda sosyal yardım sunulmaktadır.

Aile ve Vatandaşlığa Kabul

Almanya’da aileler, devlet çocuk parası ve ücretsiz eğitim aracılığıyla daha fazla desteklenebilir. Kendi haklarına ek olarak, ilgili ortak Almanya’da bir çalışma izni de alır. Almanya’da sekiz yıllık daimi ve yasal ikametin ardından, Alman vatandaşlığı kazanma olasılığı vardır.

Tıbbi Hemşirelik Meslekleri

  • Sağlık çalışanları ve hemşireler
  • MTRA
  • Geriatri hemşireleri
  • Fizyoterapistler
  • Doğum hemşireleri

Her alanda doktorlar

  • Kıdemli doktorlar
  • Uzmanlar
  • Asistan doktorlar

Ulusal müşteri ağımız

Sizi üniversite klinikleri, hastaneler ve bakım evleri gibi devlet tarafından tanınan kurumlara doğrudan işverenle kalıcı istihdam için yerleştiriyoruz.
Müşterilerimiz, farklı özelliklere sahip son teknoloji tıbbi tesislerdir

Departmanlar, iyi tanıtım ve gelişim fırsatları. Uzun vadeli çalışan bağlılığı, mesleki tanınırlığınız, entegrasyonunuz ve olası aile birleşimi biz ve yeni işvereniniz tarafından aktif olarak desteklenmektedir.