RAMAZAN AYINA ÖZEL KAMPANYA

RAMAZAN AYINA ÖZEL KAMPANYA

Çağımızın, yabancı dile en çok ihtiyaç duyduğu bu zamanlarda sizlere İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, Fransızca ve daha bir çok dili en iyi ve en kolay şekilde öğretiyoruz.

İstanbul’un Maltepe İlçesi’nde bulunan yabancı dil kursumuz siz değerli öğrencilerimizin hizmetinde olmayı seçtik ve bunu en iyi şekilde yaparak kursiyer memnuniyetini en üst seviyeye taşıdık.

Maltepe İngilizce Kursu denildiği zaman akla son zamanlarda Ngls Yabancı Dil Dünyası gelmektedir. Bunun en büyü sebebi yabancı dil öğrenmeyi hedefleyen ve kariyerini en iyi yere taşımayı düşünen kursiyerlerimizin geri dönüşlerini dikkate alarak ilerlediğimiz sağlam adımlarımızla başardık.

Maltepe İngilizce kursu, Maltepe Almanca Kursu, İstanbul dil okulları arasında en iyi yerlere gelen ve bunu kısa sürede gerçekleştiren Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu’muz daha iyiye ve daha geniş ağa ulaşmayı hedeflemektedir.

Yabancı dil eğitiminde kendimize has eğitim sistemimizle öğrencilerimizi öncelikle tanıyor ve bu yolda belli aşamalar gerçekleştiriyoruz. Bunları en iyi hocalar eşliğinde sizin de farketmenizi sağlıyoruz.

İngilizce bilmeyen kalmasın!

İngilizce bilmeyen kalmasın sloganımızı sizler için en kısa sürede gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Artık sizler de İstanbul Maltepe’de bulunan İngilizce kursumuzda eğitim alacak ve hayatınıza yeni bir dille farklı pencerelerden ve farklı kültürlerden bakacaksınız.Ramazan ayı kampanyamızı değerlendirmeyi ve bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

60 saatlik 6-8 kişilik grup ders ücreti 1.799₺ olup ramazan kampanyası için geçerlidir.


İstanbul Maltepe’de bulunan Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu’muz Maltepe İngilizce Kursu, Maltepe İspanyolca Kursu, Maltepe Fransızca Kursu, Maltepe Rusça Kursu, Maltepe Almanca kursu, Maltepe dil kurslarının hepsinde eğitim hizmeti vermekteyiz. Goethe Enstitüsü Sınavı başta olmak üzere, YDS, YKS, IELTS, YÖKDİL, TOEFL, TOEIC, PROFIENCY, PTE, GMAT, SAT, YÖS ve birçok sınava hazırlamaktadır.

Ngls Yabancı Dil Dünyası

Bir yanıt yazın