Okul Kampanyası

İNGİLİZCE’Yİ KONUŞMAYAN KALMASIN

Maltepe İngilizce Kursu olarak, 9 ay boyunca ayda 8 saat olmak üzere toplam 72 saat yerli ve yabancı hocadan İngilizce eğitimine hazır mısınız?

Bu kışı iyi değerlendirip ikinci dilinizi en iyi şekilde geliştirin.Yerli ve yabancı dil alanında kendini en iyi şekilde geliştirmiş ve eğitimi en iyi şekilde vermek için hazır olan hocalarımızdan ders almayı ihmal etmeyin.

Çağımızın gereklerinden olan yabancı dil eğtimini Maltepe yabancı dil kursu olarak sizlere kaliteli eğitim veriyoruz. Diğer eğitim kurumlarından farkı sadece gramer olarak ders değil ayrıca konuşmaya yönelik eğitim hizmeti sunmaktayız.

Maltepe’de bulunan Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu’muz sizlere yabancı dilde eksik olduğunuz dil eğitimini temeliyle birlikte veriyor.İstanbul Maltepe‘de bulunan Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu’muz Maltepe İspanyolca Kursu, Maltepe Fransızca Kursu, Maltepe Rusça Kursu, Maltepe Almanca kursu, Maltepe İngilizce, Maltepe Rusça, Maltepe İspanyolca, Maltepe Fransızca, Yaz Kursu, İngilizce Maltepe, İngilizce Almanca, Yds’ye Hazırlık, Maltepe dil kurslarının hepsinde eğitim hizmeti vermekteyiz. Goethe Enstitüsü Sınavı başta olmak üzere, YDSYKSIELTSYÖKDİLTOEFLTOEICPROFIENCYPTEGMATSAT, YÖS ve birçok sınava hazırlamaktadır.

Bir yanıt yazın