İngilizce Kursları

İngilizce Kursları

İstanbul Maltepe Dil Kursu‘muzda yetişkin İngilizce kurslarımız 6 yaş ve üstü için idealdir. Genellikle bu öğrenciler yıl boyunca devam eden kamplarımıza veya yaz kamplarımıza katılırlar . Bununla birlikte, belirli refah kısıtlamaları olan Yetişkin İngilizce Dil kurslarına da katılabilirler.

Yetişkinlere yönelik İngilizce kursları, haftanın her günü yapılır.

Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce kursuna yıl boyunca herhangi bir pazartesi günü başlayabilir ve dilediğiniz kadar eğitim alabilirsiniz.

Sınıflar şunları içerir:

  • İngilizce Konuşmaya vurgu
  • Çeşitli ülkelerden öğretmenlerle çok uluslu dersler
  • Öğretmeninizden bireysel ilgi
  • Deneyimli yabancı dil öğretim ekibi
  • Düşük yabancı dil seviyeli öğrenciler için açık, samimi ve anlaşılır dersler
  • İngilizce Yüksek seviyeli öğrenciler için zorlu ve teşvik edici dersler
  • İngilizce eğitiminde İlerledikçe sınıf değiştirme esnekliği

Metodoloji

İstanbul Maltepe‘de bulunan Ngls Yabancı Dil Dünyası Kursu‘muzda üç yol gösterici ilkeyi izleyerek öğretimimizi öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve öğrenme stillerine uyarlıyoruz:

  • İngilizce Öğretim pratikle dengelenecek – konuşmaya vurgu yaparak İngilizce öğrenecek ve İngilizce pratik yapacaksınız.
  • Dersler senin etrafında toplanacak – tüm zamanını öğretmeni dinleyerek geçirmeyeceksiniz ama sınıfta İngilizce dil eğitimi almakla meşgul olacaksınız.
  • Öğrettiğimiz tüm yabancı dil geri dönüştürülecek – öğrendiklerinizi unutmanıza izin vermeyeceğiz.

Doğru seviyede sınıflar

Yabancı Dil Eğitimleri, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm seviyelerde dersler verilmektedir. Gelmeden önce İngilizce, Almanca başta olmak üzere tüm yabancı dillerde test edilecek ve size uygun seviyede bir sınıfa yerleştirileceksiniz. Yabancı Dil Öğretmeniniz ve çalışmalar direktörü ile görüşerek ilerledikçe seviyenizi değiştirebileceksiniz.

İlerleme testi

Hafta boyunca kapsanan İngilizce Dil Eğitim çalışmaları anladığınızdan emin olmak için bir test yapacaksınız. Gelişiminizi görebileceksiniz.

Testten çık

Ngls Yabancı Dil Dünyası, Maltepe İngilizce Kursunuzun sonunda bir çıkış sınavına girebilirsiniz. Bu, kursunuzun sonundaki İngilizce A1 seviyenizi, İngilizce A2 Seviyenizi, İngilizce B1 Seviyenizi, İngilizce B2 Seviyenizi, İngilizce C1 Seviyenizi, İngilizce C2 Seviyenizi ve İngilizce sınav sonuçları yerleştirme testinizin sonuçlarıyla karşılaştırarak genel ilerlemenizi ölçecektir.

Öğreticiler

Maltepe Dil Okulu‘muzda bir öğretici, kaydettiğiniz ilerlemeyi ve hedeflerinize ulaşmak için daha sonra ne yapmanız gerektiğini tartışabileceğiniz bir öğretmenle özel bir toplantıdır.

çalışma planın

Derslerinizde tanımlanan kişisel hedeflere ve sınıftaki çalışmanıza bağlı olarak, öğretmeniniz size Kişiselleştirilmiş Çalışma Planı verecektir. Bu, dil hakimiyetinizi geliştirmek için odaklanmanız gereken Maltepe’deki Dil Kursu olan Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu‘ndan İngilizce dil eğitimi alanlarında çalışmanız için size rehberlik edecektir.