Bayram Tatili Duyurusu

RAMAZAN BAYRAMI TATİL DUYURUSU!!

Değerli kursiyerlerimiz;

Bayram tatili nedeniyle 30 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında eğitimimize ara verilecektir. 5 mayıs tarihi itibariyle eğitimimize kalındığı yerden devam edilecektir. Ramazan bayramınızı sevdiklerinizle birlikte sağlık ve mutlulukla geçirmenizi diler, bayramınızı kutlarız.


Çağımızın gerektirdiği teknoloji döneminde artık yabancı dil eğitimi çoğu şirketlerde zorunlu hale getirilmiştir. Maalesef ki üniversite bitirmek artık yeterli olmadığı gibi yabancı dil bilmemek de artık büyük bir sorun haline gelmiştir.

Çoğu gencimiz eskiden üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun olması ve diplomaya sahip olması yeterli görülürdü ama artık İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Çince, Arapça ve daha bir sürü yabancı dilde en az birini bilmesi neredeyse zorunlu hale geldi.

Cv oluştururken önceden herkes en az İngilizce bilgisinin iyi olduğunu yazar ve şirketlere bu şekilde sunardı. Bulunduğumuz zamanda artık CV’lerinde hangi yabancı dil yazılıyorsa mülakatta da o yabancı dili bilgisi olup olmadığını speaking yaparak analiz ediyorlar.

İstanbul Maltepe’de bulunan Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu’muz sizlere Maltepe’de yabancı dil eğitimi alanında en iyi ve en profesyonel hizmeti vermektedir.

İstanbul Maltepe‘de bulunan Ngls Yabancı Dil Dünyası Okulu’muz Maltepe İngilizce Kursu, Maltepe İspanyolca Kursu, Maltepe Fransızca Kursu, Maltepe Rusça Kursu, Maltepe Almanca kursu, Yds’ye Hazırlık, İstanbul İngilizce Kursu, İstanbul Almanca Kursu, İstanbul İspanyolca Kursu, İstanbul Fransızca Kursu, Dil Kursu, En uygun Dil Kursu, Maltepe dil kurslarının hepsinde eğitim hizmeti vermekteyiz. Goethe Enstitüsü Sınavı başta olmak üzere, YDSYKSIELTSYÖKDİLTOEFLTOEICPROFIENCYPTEGMATSAT, YÖS ve birçok sınava hazırlamaktadır.

 

Bir yanıt yazın